Siyah Elbise

Siyah Elbise’nin Mucizesi

[nggallery id=4]

siyah-elbise-5Kadınlar ve erkekler için tasarlanan farklı elbiseler türleri vardır. Bunların arasında en şık olanı kuşkusuz siyah elbiselerdir.  Elbise ile kişinin kişiliği arasında doğru bir orantı vardır , direkt olarak kişiliği yansıtır. Siyah elbise son yıllarda dünyada çok popülerleşmiş ve tek başına kült bir akım halini almıştır. Siyah elbiselerin,  iyi dikimli vücudu saran türleri en gözdeleri.

Siyah yazın pek tercih edilmeyebilir . Rengi yüzünden sıcağı çektiği düşünülür fakat üreticiler artık yazın sıcaklığı hissettirmeyen özel kumaşlı siyah elbiseler üretmekteler. Batı ülkelerinin tamamında dışarı çıkarken akıllarına ilk olarak siyah bir elbise giymek gelir. Bu siyah elbiseler ,  dize kadar uzamışlardan ,  kolsuz bir üstlere ve ayak bileğine kadar etek uzunluğu vb, müşteriler tarafından istenen gereksinimin türüne göre değişir . Her zaman şıklığın bir göstergesi olan siyah elbiseye para harcamaya değer. Çünkü bu elbiseyi ne kadar iyi taşırsanız , şıklığınız tartışmasız şekilde bir numara olur.

Küçük siyah elbise moda trendi 1920 yılından günümüze kadar her ulaştı. Bu yollarda çok aşam geçirdi diyebiliriz . Coco Chanel bu konuda tam bir başyapıttı, bir kadının gardırobunun en günahkar parçası, herhangi bir kadın, moda dünyasında bir günah işlemekle eş anlamlı sanki siyah elbise tercih etmek. Küçük siyah elbise, bir toplantıda, bir gece kulübünde ya da kız arkadaşlarınla öğle yemeğinde, ofiste giyilebilir. Bu çok yönlü elbise, farklı şekillerde giyildiğinde, romantizm, genç kızlık hali, profesyonellik ve cinsel cazibei veya sofistike bir görünüm oluşturabilir.

Siyah elbise satın alırken, zamandan bağımsız ve modaya uygun bir kesim seçin. Düz, kılıf veya şal tarzı, daha çok yönlü ve geldiği zaman dilimini çok belli eden türlerinden kaçının. Çok genel bir söylem olacak gibi ama, mini ya da aşırı kesme stilleri kaçının. Diz etrafında sağ bir hemline ile basit bir klasik kesim en iyisidir. Çok derin olmayan basit bir V-boyun, çoğu insanda hoş bir uyum sağlar. mükemmel bir siyah elbiseyi bulduğunuzda, onun sahip olduğu sihri keşfetmeye hazırsınız demektir.
Ofiste küçük siyah elbise giymek için özel bir ceket gerekir. Ceket rengi isteğe bağlıdır. Üzerinde özel bluz veya kaşmir kazak giyme seçenekleri de cazip var. Kesinlikle topuklu ayakkabı seçmelisiniz sihay elbise giyerken. Takı basit ve klasik olmalıdır. Altın halka küpe, basit bir altın zinciri, inci bir iplikçik veya elmas saplamalar iyi gider. Ofis için Giyinirken, klasik ve sorun çıkarmayacak sade takıları kullanmak en iyisidir.

Dışarıdayken bel kısmında parlak metal bir kemer kullanabilirsiniz. Aynı zamanda deri bir ceket te oldukça iyi gider. Konu siyah mini elbise olunca olanaklar ve renkler sınırsızdır diyebiliriz.

 

2 Comments

Add a Comment
  1. merhaba ben elvan nasılsın ben kıyafet almak istiyorum vw ben siyah elbise almak istiyorum evet sevgiler günü de giymek istiyorum beni ligi çekti bile ben almak istiyorum ama simli olacak ve siz gönderin bana yeter okula gelsin ben paketi ben alırım özel çalışkanlar okulu özmar markett üst katta ben açarım siz merak etme

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


iki + 4 =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Bugün Ne Giysem © 2015 Frontier Theme